Chráňte naše deti pred škodlivými injekciami | Nový rozhovor

Najnovší rozhovor Dr. Trozziho s Iron Will

U detí je štatisticky nulové riziko vážneho ochorenia alebo úmrtia na kovid. Ich imunitný systém potrebuje vystavenie koronavírusom a iným patogénom, aby sa u nich vyvinul silný imunitný systém a žili dlhý zdravý život. Nariadenia týkajúce sa kovidov vrátane sociálnej izolácie, antisociálneho odcudzenia, zatvárania škôl a vynútených tvárových bariér poškodili naše deti. Tieto mandáty sa musia zastaviť, pravda musí byť široko zverejnená a spravodlivosti musí byť učinené zadosť, aby sa to už nikdy nezopakovalo.

Na rozdiel od koronavírusov predstavujú nútené a vynútené kovidové injekcie pre naše deti vážne nebezpečenstvo. Existuje viacero mechanizmov týchto poškodení vrátane otravy ich srdca hrotovými bielkovinami, poškodenia ich imunitného systému a ďalších.

Tieto veci sú podrobne rozobrané v tomto polhodinovom rozhovore: Trozziho: Železná vôľa silnej a slobodnej Kanady.

Silná a slobodná Kanada má veľa zdrojov, ktoré nám môžu pomôcť. odkaz na https://strongandfreecanada.org/     

Tlačidlá na zdieľanie

Telegram
E-mail
Facebook
Twitter
WhatsApp
Tlač

Denný newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie, keď Dr. Trozzi zverejní obsah. Prihlásenie sa do nášho e-mailového spravodajcu je bezplatné a kedykoľvek sa môžete odhlásiť alebo zmeniť nastavenia upozornení.


Odoslaním tohto formulára súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov od: Trozzi, RR2, Bancroft, ON, K0L 1C0, https://drtrozzi.com/. Svoj súhlas so zasielaním e-mailov môžete kedykoľvek odvolať pomocou odkazu SafeUnsubscribe®, ktorý sa nachádza na konci každého e-mailu. E-maily sú obsluhované spoločnosťou Constant Contact

Naši spojenci

sk_SKSlovenčina