Chraňte naše děti před škodlivými injekcemi | Nový rozhovor

Nejnovější rozhovor Dr. Trozziho s Iron Willem

Děti mají statisticky nulové riziko vážného onemocnění nebo úmrtí na kovid. Jejich imunitní systém vyžaduje vystavení koronavirům a dalším patogenům, aby se u nich vyvinul silný imunitní systém a žily dlouhý zdravý život. Pověření covidem, včetně sociální izolace, protispolečenského odloučení, zavírání škol a nucených bariér v obličeji, naše děti poškodilo. Tyto mandáty musí být zastaveny, pravda musí být široce zveřejněna a spravedlnosti musí být učiněno zadost, aby se to již nikdy neopakovalo.

Na rozdíl od koronavirů představují nucené a vynucené kovidové injekce pro naše děti vážné nebezpečí. Existuje více mechanismů tohoto poškození, včetně otravy jejich srdcí bílkovinami hrotu, poškození jejich imunitního systému a dalších.

O těchto věcech se dozvíte v tomto půlhodinovém rozhovoru: Trozziho: Železná vůle silné a svobodné Kanady.

Silná a svobodná Kanada má spoustu zdrojů, které nám mohou pomoci. odkaz na https://strongandfreecanada.org/     

Tlačítka pro sdílení

Telegram
E-mail
Facebook
Twitter
WhatsApp
Tisk

Denní zpravodaj

Buďte první, kdo se dozví, kdy Dr. Trozzi zveřejní obsah. Přihlášení k odběru našeho e-mailového zpravodaje je zdarma a můžete se z něj kdykoli odhlásit nebo změnit nastavení upozornění.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zasíláním marketingových e-mailů od: Trozzi, RR2, Bancroft, ON, K0L 1C0, https://drtrozzi.com/. Svůj souhlas se zasíláním e-mailů můžete kdykoli odvolat pomocí odkazu SafeUnsubscribe®, který najdete na konci každého e-mailu. E-maily jsou obsluhovány společností Constant Contact

Naši spojenci

cs_CZČeština